• : +90 506 621 1221
Muğla Köseoğlu Nakliyat - Marmaris, Muğla

Firma Hakkında

Muğla Köseoğlu Nakliyat

Muğla’nın en kaliteli ve uygun fiyata hizmet veren Nakliyat Firması Köseoğlu Nakliyat olarak yıllardır tüm Muğlalılara sorunsuz hizmet vermeye devam ediyoruz. Muğla’da Evden Eve Nakliyat, Şehir İçi Yük Taşımacılığı ve Şehirlerarası Nakliyat konusunda 20 yıldır aktif hizmet vermekteyiz.

Sizin için piyasadaki en uygun fiyatlarla en güvenli kaliteli şekilde ürünlerinizi taşıyoruz. Köseoğlu Evden Eve Nakliyat olarak tüm ürünlerinizi kaskolu bir şekilde teslim alıp ve ev taşıma hizmetleri kapsamında sözleşmeli olarak çalışıyoruz. Tüm hizmetlerimiz için sabit fiyat garantisi ile çalışıp sizler için sorunsuz hizmet veriyoruz. Hiçbir şekilde sonradan ek ücret veya ek maliyet çıkarılmamaktadır.

Muğla’nın en güvenli ve en konforlu nakliyat firması Köseoğlu Nakliyat ile her an internet sitemiz veya telefon hattımız üzerinden 7/24 olarak iletişime geçebilirsiniz.


Güvenlik

Köseoğlu Nakliyat tüm hizmetlerinde daima müşteri ve ürün güvenliğini ön planda tutar. Özellikle sizin için profesyonel ekibimiz tarafından özenle yapılmış çalışmalarla beraber tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde kolilenir ve paketlenir. Çalışmalar sırasında müşterilerimizin güvenliği de en az eşyaların güvenliği kadar bizim için ön plandadır.

Tüm hizmetlerimiz sertifikalı, sözleşmeli ve kargolu olarak verilir. Aynı zamanda ürünlerinizin taşınması için en modern ve güvenli yöntemler kullanılır.


Kalite

Köseoğlu Nakliyat olarak tüm Muğla ilimiz genelinde en kaliteli nakliye hizmetini vermekten gurur duyuyoruz. Özellikle piyasa altı fiyat garantisi ile yüksek seviyede hizmet sergilemekteyiz.

20 yılı aşkın süredir nakliyat hizmetinde Muğla’nın en önemli markası haline gelen Köseoğlu Nakliyat, tüm çalışma yöntemlerinde en modern ve kaliteli servisleri tercih eder.


Neden Biz?

20 senelik sektörel tecrübe.
 Profesyonel kalifiye eleman.
 Güvenlikli araçlar.
 Bütünsel hizmet anlayışı.
 Hemen keşif ve fiyat teklifi.
 Sigortalı taşımacılık


Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Muğla Köseoğlu Nakliyat , Muslihittin Mahallesi, Mehmet Polat Oğlu Caddesi, No. 24 /C, Menteşe , Muğla

Muğla / Marmaris

Mesaj Formu

QR Code