• : +90 506 621 1221
Diyet Bodrum - Bodrum, Muğla

Firma Hakkında

Diyet Bodrum

Diyetisyen Görkem TÜLAY GÜL 1988 doğumlu olup üniversite eğitimini Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde Tam Burslu olarak başarıyla tamamladı. İstanbul Gelişim Üniversitesi Hareket ve Antrenman Bilimlerinde Sporcu Beslenmesi üzerine yükseklisans eğitimine devam etmektedir.

Eğitimi süresinde Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde poliklinik, Academic Hospital’da gastroenteroloji ve poliklinik, Özel bir poliklinikte kilo kontrol departmanı, Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde göğüs hastalıkları, onkoloji, ortopedi, cerrahi, kardiyoloji, dahiliye, hemodiyaliz ve poliklinik, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde nöroloji, kardiyoloji, endokrinoloji, servislerinde gözlem ve uygulama yapma fırsatı oldu.

2014 yılında ‘’Gündem Sağlık’’ adlı konusunda uzman profesörleri konuk ederek, halkı bilinçlendirme amaçlı TV programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı.

Ayrıca halen yazılı ve görsel medyada aktif olarak yer almakta Nutriton İstanbul, Diva Magazin, Health & Fitness dergilerinde, Milliyet ve Radikal’de blog yazılarına devam etmektedir.

Türkiye Diyetisyenler Derneği üyesi olan TÜLAY GÜL sağlıklı kilo verme, sağlıklı kilo almanın yanı sıra İnsülin Direncinde Beslenme, Tiroid, Haşimato Tiroidinde Beslenme, Demir, D Vitamini eksikliklerinde Beslenme, Sporcu Beslenmesinde, Hamilelikte Beslenme, Emziklilikte Beslenme ve Çocuklarda Beslenme konularında araştırma çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

Ege Tv, TRT İzmir Radyosunda konuk olarak halkı sağlıklı beslenme konusunda bilinçlendirmeye devam etmektedir.

Rönesans Holding ile birlikte 2015 yılında Optimum Outlet AVM’lerinde ”Diyetli Sohbetler” organizasyonunu hayata geçirmiştir.

Çeşitli Üniversite ve eğitim kurumlarında düzenli konferanslarına devam etmektedir.

Mart 2017’den itibaren İzmir’de kurmuş olduğu kliniği ”Diyetisyen TÜLAY GÜL Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı Merkezi”nde danışanlarına yoğun bir şekilde hizmet vermektedir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Konacık merkez mahallesi, Atatürk bulvarı sokak, No. 207 ,B3 blok ,Bodrum , Muğla

Muğla / Bodrum

Mesaj Formu

QR Code