• : +90 506 621 1221
Kasap Efendi - Bodrum, Muğla

Firma Hakkında

Kasap Efendi
1983 yılından günümüze ulaşan tecrübesiyle et sektöründe hizmet veren KASAP EFENDİ, Kasap & Izgara konseptini ilk uygulayan markadır. Özünde Afiyet Et, et üretimi ve et mamulleri üretimi yapan kasaptır. Bu kimliğimizi korumaya kararlıyız.

KASAP EFENDİ, kendini sürekli geliştiren; helal, temiz, lezzetli ürünlerinden taviz vermeyen ürün çeşitliliğini arttırarak hizmetine devam etmektedir.

Kasap reyonlarımızda bulanan 150 çeşit ürünümüz, ‘TGK Et ve Et Ürünleri Tebliği' ne uygun olarak, doğal ortamlarda beslenen hayvanların etleri kullanılarak hazırlanmaktadır. Ürünlerimizin tümü Tarım Bakanlığı onaylıdır.

Önceliğimiz; sosyal sorumluluğumuzu layığıyla yerine getirmeye devam etmektir. Bizi tercih eden misafirlerimize hak ettikleri kalite ve hizmeti devam ettirmektir. Helal, temiz ve lezzetli ürünlerimizin devamlılığını sağlamaktır. Nesillerimizin sağlıklı yetişmesi şuuruyla hareket etmek, ürün çeşitliliğimizi arttırıp tüm insanımıza ulaşmasını sağlamaktır.

Hedefimiz; sektörümüze değer katmak ve gelişmesine gayret etmektir. Helal, temiz ve lezzetli ürünlerimizi Kasap & Izgara mağazalarımızı arttırarak daha çok insanımızla buluşturmaktır.

İLETİŞİM TEL0252 316 3142

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Mumcular mahallesi, Adnan Menderes bulvarı , No.62/A ,Karaova,Bodrum,Muğla

Muğla / Bodrum

Mesaj Formu

QR Code