• : +90 506 621 1221
Bul Keşfet Muğla Kitapçısı - Menteşe, Muğla

Firma Hakkında

Bul Keşfet Muğla Kitapçısı

Okumak kitaptan bağımsız bir eylemdir. Kitap bitse de okuma devam eder çoğu kez. Yaşamsal faaliyetlerden kültürel etkinliklere kadar geniş bir alan okunmayı bekler. İnsan ilişkileri, geçim koşulları, gündelik işler, şehir eğlenceleri, teknik gelişmeler okuma eyleminin içine dâhil edilmesi gereken entelektüel bir ilişki ağı oluşturur. Kafka, “akşam yemeğinin ardından okunan güzel bir kitabın keyfi hiçbir şeyde yoktur.” derken, okumayı bu geniş kapsamlı biçimiyle tanımladığı için onda benzersiz bir keyif bulur.

BUL VE KEŞFET MUĞLA KİTAPÇISI önünde sonunda meseleyi kitaba bağlamadan önce, okuma alışkanlığını canlı tutacak içerikler sunuyoruz. “Seçilmiş birkaç güzel kitaptan güzel, ne olabilir.” diyen Voltaire’i referans alarak kitap seçiyor, tematik listeler yayımlıyoruz. Bibliyofil bilgiyi artırmaya yönelik ülke ve dünya gündeminden haberler derliyoruz.

Siz Değerli Misafirlerimize 8 Yıldır Muğlanın Menteşe ilçesinde hizmet vermekteyiz.Aradığınız Tüm Kategoriler dahil Kitaplar Mağazımızda Mevcuttur.Korona Virus Tedbiri nedeniyle evinizden cıkmadan telefonla sipariş verebilirsiniz.Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız...

Keyifle okumanız dileklerimizle...

TEL : 0252 212 8767  GSM : 0533 378 3982

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Bul Keşfet Muğla Kitapçısı , Emirbeyazıt Mah., Özer Türk Cad. ,7/A Binlik Apt. ,Menteşe ,Muğla

Muğla / Menteşe

Mesaj Formu

QR Code