• : +90 506 621 1221
Özlem Pastanesi , Menteşe , Muğla
img
Gıda

Özlem Pastanesi , Menteşe , Muğla

Özlem Pastanesi , Menteşe , Muğla

1974 yılında "Gümüş Simit" adıyla Muğla Menteşede küçük bir simit fırınıyla lezzet dünyasına ilk adını atan Özlem Pasta, 46 yıllık lezzet serüveninde, kaliteli ürünler üretip, müşteri memnuniyetini ilke edinerek günümüze kadar gelmiştir.

Gümüş Simit olarak başlangıçta unlu mamul üretimini esas aldık. Zamanla sizlerden gelen talepler doğrultusunda ürün çeşitlerimizi restaurant ve el yapımı yemekler ile catering hizmetleri doğrultusunda genişleterek taleplerinize lezzetli geri dönüşlerle cevap verdik. İsmimizi de Özlem Pasta, Cafe Bistro olarak güncelledik.

SİPARİŞ TEL : 0252 214 1694

Şeffaflık ilkesini ön planda tutarak ürünlerimizin hazırlanışına sizleri de dâhil edebilme adına “açık mutfak” anlayışına önem verdik. İmalat Fabrikası merkezli olarak yapılan üretimlerimiz, şube taleplerine göre belirlenen günlük ürünlerin üretimi, takibi ve sevkiyatı gıda mühendisleri kontrolünde yapılmaktadır. Bu nedenle raflarda bulunan ürünlerimiz her zaman taze ve lezzetli olmaktadır.

Geçen zamanla birlikte firmamızın temel ilkeleri olan hijyen ve ürün kalitesine paralel olarak Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın izni olmayan hiçbir ham madde, imalat fabrikamıza alınmamaktadır. Gelişen teknolojiyi takip ederek müşteriye en iyiyi sunmak en önemli ilkemizdir. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler sayesinde hızla büyüyerek pasta, unlu mamuller, restaurant ve çabuk yemek sektöründeki gereksinimi gözlemleyerek, zamanla bu alanda pastaneler ve imalathaneler açarak sizlerin ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli geri dönüşler yaptık.

Ürünlerimizin üretiminde kaliteli hizmet anlayışını, hijyenik üretimi, müşteri memnuniyetini ve lezzeti katarak sizleri ürün ailemizi tatmaya davet ederken, işini severek yapan profesyonel ekibimizle beraber, hayatınıza lezzet katmaya devam edeceğiz…

Geleneksel tadı ve kıvamında, uygun fiyatıyla baklava ve diğer tatlılarımızı denemeniz için mutlaka şubelerimize sizleri de bekleriz. Siz bize gelemiyorsanız online sipariş ile biz size getirelim.


İlginizi Çekebilir