Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

1-18 yaşından büyük olduğumu kanıtlar ve taahüt ederim 
2-Site üzerinde yapacağım tüm işlemlerden sadece kendim sorumluyum
3- Üye kayıt işlemi sırasında verdiğim bilgilerin doğruluğunu ve sitede kayıt esnasında verdiğim bilgilerin adli makamlarca istenildiğinde site yöneticileri tarafından delil ve belge olarak kullanılabileceiğini taahhüt ederim
4- Sitede hiç kimseyi telefonla yada yazılı mail yoluyla veya ilanlarında tehdit ve hakaret edici sözler kullanmayacağım. 
5-Eklediğim ilanların kesinlikle doğruluğunu kabul ederim
6- Alışveriş kategorisinde eklediğim ilanlarda ürünü alacak şahıslar hakkında ( tehdidvari söylemler, yada yasa dışı eylemlerde olmayacağımı)
7- Site üzerinden ürün satın alacaksam eyer bu işlemi GET ( Güvenli e-ticaret) sistemini kullanarak site yöneticilerinin bilgileri doğrultusunda yapacağımı aksi takdir de karşılabileceğim eksik ,hatalı, ürün vs gibi işlemlerde sitenizin kesinlikle mesul olmadığını yasal sorumluluğunda kendimde olduğunu taahüt ederim
8- Sitenizde eklediğim ilanlarda ilan açıklaması alanında kesinlikle farklı sitelere yönlendirme ve reklam linkleri koymayacağımı kabul ederim .
9-İlan açıklamalarında farklı sitelere yönlendirme ve reklam linkleri verdiğimde üyelik statüm her ne olursa olsun üyeliğimin kullanıma kapatılıp benim eklediğim ilanlarında site yöneticileri tarafından siteden bana haber verilmeksizin silineciğini kabul ediyorum
10-reklamkanali.com.tr Sitesi,Gerekli Gördüğü Taktirde Emlak Yada İlanları Siteden Kaldırma Hakkını Kendinde Saklı Tutar.
11-Üyeler Ekledikleri Kişisel Yada Kurumsal İlanları Diledikleri Zaman Kaldırabilirler..

12-Sitenin Kapanması veya Çökmesi Durumunda , ilan Sahiplerinin açtığı mağazalar yada eklediği ilanlardan ilansitesi.org sorumlu tutulamaz.
13-Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal veya ürün teslimi alamamanız halinde ilansitesi.org’un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.
14- T.C. Yasalarına Aykırı İlan Vermek vaya Firma Eklemek Yasaktır.Yasal Uygunluğun Sorumluluğu İlan veya Firma Ekleyen Şahıslara Aittir.

 

Yukarıda adı geçen maddeleri dikkatlice okudum .Kendi isteğimle bu siteye üye olmak istiyorum